Türsak Vakfı'na
bağışta
bulunabilirsiniz.

DESTEKLERİNİZLE BÜYÜYORUZ

Türsak Vakfı, 2021 yılında yenilenen kurumsal yapısı ile beraber daha üretken, ülkemiz sinemasının hem yurt içi hem yurt dışında gelişimine ve tanıtımına faydalı projeler yürütmektedir. Bu projelerin belirlediğimiz hedeflere ulaşması için siz kıymetli kişi ve kurumların destekleri bizler için çok değerlidir.

Türsak Vakfı, sinemamızda üretimi arttırmak için kurulmuş ve bu misyonunu başarıyla tamamladıktan sonra yeni hedefler belirlemiştir. Bu hedefler öncelikle izleyiciyi sinemayla buluşturmak ve sektörde kişi ve kurumlar arasında bir köprü rolü üstlenmektir. Bu hedefleri yerine getirmek adına etkinliklerimizde birçok endüstri buluşması, panel ve eğitim amaçlı atölyeler düzenlemekteyiz. Yine bu yıl hayata geçirdiğimiz Gençlik ve Çocuk kulüplerimizde ücretsiz atölyeler ve söyleşiler vermekteyiz.

Projelerimizin sürekliliği için siz değerli bağışçılarımızın katkısı bizleri çok mutlu etmektedir. Sizlerin de destekleri ile sinemamızın endüstrileşmesi, kaliteli içerik üretiminin artması ve sektöre nitelikli iş gücü kazandırılması mümkün olacaktır. Vakfımıza sağladığınız bu değerli destek için sizlere teşekkür ederiz.